IMENIKSELNICA OB DRAVI 2352VPISI 454V POŠTNEM OBM. 390POŠTNA OBM. 3PETEK, 23. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijPetek, 23. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Selnica ob Dravi.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Selnica ob Dravi.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Kmetijska Selnica Ob Dravi Z.o.o., zadruga

Glavna dejavnost: Posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov. Sedež na Spodnja Selnica 005, Spodnja Selnica, 2352 Selnica ob Dravi. Status aktivno po AJPES.

Matična 5151287000
Davčna 42521157
SKD 46.110
Vpis 20. 6. 1992
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
4.659.132 €
leto 2025
Vpis
20·06·92
34 leta v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Naselje
Spodnja Selnica
2352 Selnica ob Dravi
Občina
Selnica ob Dravi
2352 · Selnica ob Dravi
SKD
46.110
Posredništvo pri prodaji na deb…
SKIS
S.11002
Nacionalne zasebne nefinančne d…
O podjetju · sinopsis

Kmetijska Zadruga Selnica Ob Dravi Z.o.o. opravlja dejavnost posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov s sedežem v občini Selnica ob Dravi. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Spodnja Selnica 005, Spodnja Selnica, 2352 Selnica ob Dravi, vpis v register pa sega v 20. 6. 1992. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 46.110 je posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov · Velikost: Majhne enote

Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
46.110SKD · glavna dejavnostPosredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkovAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
SI-2352Poštno območjeSelnica ob Dravi · Spodnja SelnicaPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med majhne enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +7,8 %
2023–2025 · 4.323.408 € → 4.659.132 €
Zadnja letna sprememba
Rast +13,4 %
2024–2025 · 4.108.318 € → 4.659.132 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki4.323.4084.108.3184.659.132
Celotni odhodki4.219.2344.100.9334.520.162
Kapital1.749.3181.756.4471.892.038
Sredstva2.928.0332.880.6292.856.079
Povprečna bruto plača187517411663
VlogaOseba ali družbaDelež
predsednik zadrugePečovnik Matej
  • DDVzavezanec · SI42521157
  • TRRni v blokadi · 3 računi (DBS d.d., NLB d.d., OTP d.d.)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Insolvenčni postopkini v postopku
  • Javna naročilaponudnik
  • Registrski organOkrožno sodišče Maribor

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 9. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 2.506.005 € od 59 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 484.671 € od 27 plačnikov.

Leto20152016 · 9 mes.2017201820192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)254.19856.064171.000389.389105.087113.607241.912185.056296.772109.177473.195110.549
Plačnikov152723252321242319232425
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA388.86980,2 %
BORZEN, d.o.o.31.6626,5 %
OSNOVNA ŠOLA RADLJE OB DRAVI10.2582,1 %
Občina Selnica ob Draviobčina99942,1 %
JŠRIPS RS87491,8 %
OSNOVNA ŠOLA SELNICA OB DRAVI72271,5 %
ZZZS64591,3 %
CŠOD42660,9 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA1.477.31059 %
BORZEN, d.o.o.328.41413,1 %
SLOVENSKI REGIONALNO RAZVOJNI SKLAD218.2478,7 %
ZZZS102.0194,1 %
OSNOVNA ŠOLA RADLJE OB DRAVI84.1563,4 %
OSNOVNA ŠOLA SELNICA OB DRAVI55.2232,2 %
JŠRIPS RS49.8242 %
SLOVENSKI PODJETNIŠKI SKLAD28.0181,1 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Kmetijska Selnica Ob Dravi Z.o.o., zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
5151287000
enolični identifikator
Davčna
42521157
davčni identifikator
Pošta
2352
Selnica ob Dravi
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Selnica ob Dravi 2352

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
DTDiafit Trgovina Na Debelo In Drobno Z Medicinskimi Pripomočki, Druga Trgovina Ter Storitve d.o.o.d. o. o.Spodnji Slemen54173920002352AktivnoOdpri →
PVPulko Ventili Ruše Proizvodnja, Gradbeništvo, Trgovina In Storitve d.o.o.d. o. o.Selnica ob Dravi21628140002352AktivnoOdpri →
OŠOsnovna Šola Selnica Ob DravizavodSelnica ob Dravi50851360002352AktivnoOdpri →
RPRomet Podjetje Za Proizvodnjo, Trgovino In Storitve d.o.o.d. o. o.Selnica ob Dravi15812100002352AktivnoOdpri →
SWS.h. Welz Proizvodno Podjetje d.o.o.d. o. o.Selnica ob Dravi11217740002352AktivnoOdpri →
ADAndra Družba Za Proizvodnjo In Trgovino d.o.o.d. o. o.Fala57073230002343AktivnoOdpri →
HAHgf, Avtoprevozništvo, Trgovina In Storitve, d.o.o.d. o. o.Činžat81599390002343AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Selnica ob Dravi · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

454 aktivnih vpisov · v živo
454 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.